Titulinis puslapis

Laisvalaikio ir turizmo prekės
Katalogas
Registruotiems vartotojams Svetainės struktūra Rašykite mums
Paieška

Titulinis puslapis

Titulinis puslapis  »  Medžiagos/ technologijos

ActivTEC

Drabužiai iš ActivTEC medžiagos pasižymi geromis "kvėpavimo" ir neperšlampamumo savybėmis, yra stiprūs, elastingi ir atsparūs įbrėžimamas ar kitiems pažeidimams. Puikiai tinka sporto ir laisvalaikio drabužių gamybai.

AFT

AFT (Advanced Fabric Technology) - funkcinė medžiaga, kurios dėka sportuodami jausitės patogiai. Pasižymi ypač geromis "kvėpavimo" savybėmis, pašalina kūno prakaitą ir greitai džiūsta.

CLIMATIC® Coating

Sudėtinga danga, pagaminta taikant pažangią technologiją, pasižyminti puikiu “kvėpavimo” ir vandens atstūmimo savybių deriniu. Rūbai yra padengiami šia danga. CLIMATIC® Coating pasižymi puikiomis savybėmis, kurios idealiai tinka įvairiausioms veiklos rūšims gryname ore.
Atsparumas vandeniui 6000 mm H2O
Oro pralaidumas 6000 g/m2/24 val.
Permirkimas   <20

CLIMATIC® DXC

CLIMATIC® DXC - labai atsparus ir sudėtingas poliuretano sluoksnis, kuriam dėl jo struktūros nereikalingas klasikinis pamušalas. Rūbai, pagaminti naudojant šią technologiją, yra lengvesni ir užima mažiau vietos lyginant su rūbais, kuriuose panaudotos trijų sluoksnių CLIMATIC® medžiagos. Ši medžiaga yra neperšlampama ir “kvėpuojanti”. Todėl, ji idealiai tinka alpinizmui, turizmui ir kitai veiklai atvirame ore.
Atsparumas vandeniui 10000 mm H2O
Oro pralaidumas 15000 g/m2/24 val.
Permirkimas   <12

CLIMATIC® Element

Poliuretano membrana CLIMATIC Element® yra neperšlampama, neperpučiama ir “kvėpuojanti”. Jūs įvertinsite funkcines rūbų su CLIMATIC® Element membrana savybes, ypač kopiant į kalnus, slidinėjant ir ekspedicijų metu.
Atsparumas vandeniui 10000 mm H2O
Oro pralaidumas 10000 g/m2/24 val.
Permirkimas   <12

CLIMATIC® Element+

Poliuretano membrana CLIMATIC® Element+ yra neperšlampama, neperpučiama ir “kvėpuojanti”. Jūs įvertinsite funkcines rūbų su CLIMATIC® Element membrana savybes, ypač kopiant į kalnus, slidinėjant ir ekspedicijų metu.
Atsparumas vandeniui 15000 mm H2O
Oro pralaidumas 12000 g/m2/24 val.
Permirkimas   <12

CLIMATIC® Extreme

Nekorėta hidrofilinė poliuretano membrana, kuria gali būti padengti įvairūs viršutiniai rūbai. CLIMATIC® Extreme membrana tinkama rūbams, skirtiems įvairiai veiklai ekstremaliomis sąlygomis – alpinizmui, slidinėjimui, snieglenčių sportui, turizmui.
Atsparumas vandeniui 25000 mm H2O
Oro pralaidumas 25000 g/m2/24 val.
Permirkimas   <6
 

CLIMATIC® Extreme 2L

Gaminiuose, kuriuose panaudotos dviejų sluoksnių medžiagos, CLIMATC® membrana yra padengiama viršutinio sluoksnio medžiaga (nusidėvėjimui ir įplėšimams atspari medžiaga) ir vidinė pusė po pamušalu. Šie gaminiai tinkami labai intensyviai sportinei veiklai ekstremaliomis sąlygomis, pvz. alpinizmui, kalnų turizmui ir ekstremalioms slidinėjimo sporto šakoms.

CLIMATIC® Extreme 2,5L

Gaminiuose, kuriuose panaudotos dviejų su puse sluoksnių medžiagos, CLIMATIC® membrana yra padengiama viršutinio sluoksnio medžiaga (nusidėvėjimui ir įplėšimams atspari medžiaga) ir vidinė pusė po pamušalu. Tokie gaminiai yra minkšti, pasižymi ypač geromis "kvėpavimo" savybėmis, labai lengvi ir lengvai supakuojami. Tinkami visų rūšių turistinei veiklai.

CLIMATIC® Extreme 3L

Gaminiuose, kuriuose panaudotos trijų sluoksnių medžiagos, CLIMATC® membrana yra įterpta tarp vidinio pamušalo ir viršutinio sluoksnio medžiagos. Kaip viršutinio sluoksnio medžiagos dažniausiai naudojamos nusidėvėjimui ir įplėšimams atsparios CORDURA® prekinio ženklo medžiagos. Rūbai, pagaminti iš trijų sluoksnių medžiagų, tinkami ekstremaliausiam panaudojimui – alpinizmui, kalnų slidinėjimui, bei ekspedicijoms, turistiniams žygiams ir kitai veiklai gryname ore.

Coolmax®

Parakaitavimas yra vienas iš savaiminių kūno temperatūros reguliavimo mechanizmų. Pagamintas pagal specialią technologiją COOLMAX® audinys efektyviai sugeria kūno išskiriamą prakaitą ir greitai ją iš audinio išgarina bei pagerina džiūvimą. Šių savybių dėka jaučiamas didesnis komfortas tiek kasdien, tiek aktyviau leidžiant laisvalaikį.

CORDURA®

Puiki medžiaga, kuri yra labai tvirta ir itin atspari trinčiai. Tai poliamido audinys su patvaria poliuretano danga, apdorotas neperšlampama TEFLON® apdaila. CORDURA® – DuPont™  firmos patentuotas prekinis ženklas, naudojamas bet kuriai patvariai šios kategorijos medžiagai.

Drymax®

Mikroporinis poliuretano padengimas pasižymintis gerai suderintomis neperšlampamumo ir "kvėpavimo" savybėmis. Puikiai tinka turistinei ir laisvalaikio aprangai, kuri dėvima esant nedideliam bei vidutiniam aktyvumui.

DRYpeak 3000

Mikroporinis poliuretano padengimas pasižymintis gerai suderintomis neperšlampamumo ir "kvėpavimo" savybėmis. Atsparus lietui ir šlapiam sniegui. Puikiai tinka turistinei ir laisvalaikio aprangai.

DRYpeak 6000

Mikroporinis poliuretano padengimas pasižymintis gerai suderintomis neperšlampamumo ir "kvėpavimo" savybėmis. Drabužiai, kuriuose panaudota ši technologija, puikiai apsaugo nuo įvairių atmosferinių reiškinių.
Atsparumas vandeniui 6 000 mm H2O
Oro pralaidumas 6 000 g/m2/24 val.

DRYpeak MEMBRANE 2,5 L

Nauja, lengva, neporėta membrana, kuri užtikrina pilną komfortą sportuojant. Gaminiai su šia memebrana yra "kvępuojantys", neperšlampantys ir apsaugo nuo vėjo.
Atsparumas vandeniui 7 000 mm H2O
Oro pralaidumas 10 000 g/m2/24 val.

DuPont™ ComforMax™ Classic

DuPont™ ComforMax™ Classic - daugiasluoksnė medžiaga, kuri puikiai sulaiko šilumą, yra lengva ir ilgaamžė. Puikiai tinka turistinei ir soft shell aprangai bei miegmaišiams.

DURAL 7001-T6

Palapinės rėmo strypeliai, pagaminti iš šios medžiagos, yra lengvi, labai tvirti ir lankstūs. Strypeliai puikiai atlaiko ilgalaikes ekstremalias sąlygas alpinizmo ekspedicijų metu.

Duratherm®

Duratherm® – poliesterio multinas, skirtas sportinės aprangos šiluminei izoliacijai. Jis garantuoja optimalią šilumą užsiimant įvairia veikla gryname ore žiemos metu, o taip pat dėvint kasdien. Duratherm® pasižymi puikia savybe išsaugoti formą ir dėl to taip pat garantuoja gerą visų rūbų ertmių užpildymą. Duratherm® patikimai apsaugo ir drėgnoje aplinkoje.

Durawrap

Speciali poliesterio plėvelė, kuria padengiamas vidinis strypelių paviršius. Lyginant su paprastais, kuolelių, padengtų naudojant Durawrap, tarnavimo laikas žymiai pailgėja, jie yra tvirtesni ir lankstesni. Jei strypelis, padengtas Durawrap, sulūžta, jis neskyla išilgai, o tik ties lūžio vieta. Todėl jį galima naudoti ir toliau nerizikuojant sugadinti palapinę ar susižeisti.

GORE-TEX®

Kuriant GORE-TEX® medžiagas, GORE-TEX® membrana iš pradžių laminuojama prie audinių, pasižyminčių ypač geromis savybėmis, ir vėliau tai užsandarinama 100% neperšlampama medžiaga.   
 
Unikali Membrana sudaryta iš daugybės mikroporų, kurių viename kvadratiniame centimetre yra daugiau nei milijardas. Šios poros yra maždaug 20 000 kartų mažesnės negu vandens lašas, bet 700 kartų didesnės negu drėgmės garų molekulė. Šios ypatingos sandaros dėka vandens lašeliai neprasiskverbia per GORE-TEX® membraną, o drėgmė (prakaitas) lengvai išgarinami. Šio proceso rezultatas - neperšlampanti, nepraleidžianti vėjo ir 'kvėpuojanti" membrana.

GORE-TEX® membranos savybės:
· Ilgai išlieka neperšlampama
· Puikios "kvėpavimo" savybės  
· Aukštas atsparumo šalčiui laipsnis
· Labai lengva
· Nesiglamžanti

GORE-TEX® DURATHERM

Specialiai sukurta naudojimui šaltu oru. Patvari, greitai džiūsta ir ilgai sulaiko šilumą itin atšiauriomis sąlygomis. Naudojama kalnų arba ekspedicijų batams, kurie naudojami esant labai žemai temperatūrai.

GORE-TEX® PACLITE® SHELL

Drabužiai pasiūti iš GORE-TEX® PACLITE® SHELL medžiagos yra labai lengvi ir supakuoti užima mažai vietos. Ši medžiaga pasižymi ypač geromis "kvėpavimo" savybėmis, yra neperšlampama ir neperpučiama vėjo. Puikiai tinka žygiams, važinėjimui dviračiu, bėgimui ar kitai sportinei veiklai, kada labai svrabu neapsikrauti papildomu svoriu.

GORE-TEX® PRO SHELL

GORE-TEX® PRO SHELL yra optimali medžiaga "outdoor" srities profesionalams ir entuziastams, kuriems tenka įveikti labai sudėtingas situacijas itin atšiauriomis oro sąlygomis. Pagaminta iš labai tvirtų audinių, pasižyminčių pačiomis geriausiomis "kvėpavimo" savybėmis, padengtų ilgalaike apsauga nuo peršlapimo ir perpūtimo. 

GORE-TEX® SOFT SHELL

Drabužiai iš GORE-TEX® SOFT SHELL medžiagos yra minkšti, šilti ir labai patogūs. Puikia tinka kai reikalinga nevaržoma judesių laisvė esant atšiaurioms oro sąlygoms. Kaip ir visos GORE-TEX® mežiagos ilgai išlieka "kvėpuojanti, neperšlampama ir neperpučiama.

GORE-TEX® XCR®

Pagerinta technologija, kurios dėka medžiaga yra neperšlampama kaip ir klasikinė GORE-TEX®, tačiau "kvėpavimo" savybės yra pagerintos 25%.

HOLLOW SOFT

Šis užpildas pagamintas iš 100% tuščiavidurio poliesterio pluošto, sukurto miegmaišiams. Pluoštas yra padengtas silikonu, todėl HOLLOW SOFT yra minkštas ir glotnus, pasižymintis puikiomis formos išsaugojimo savybėmis ir aukšta „loft“ verte, dėl kurios jis labai greitai užpildo miegmaišio ertmes. HOLLOW SOFT taip pat apsaugo nuo didelio oro drėgnumo, greitai išdžiūsta ir yra nealergizuojantis. Miegmaišius, pagamintus naudojant HOLLOW SOFT užpildą, galima skalbti įprastu būdu. Jų priežiūra yra labai paprasta.

Inner Plus®

Inner Plus® membrana apsaugo nuo vandens prasiskverbimo, tuo būdu sukurdama efektyvų barjerą esant bet kokioms nepalankioms oro sąlygoms. Nanoporinės sistemos dėka, ji išstumia vandens molekules į išorę ir taip neleidžia kauptis prakaitui ir kūnui sudrėkti. “Kvėpavimo” savybės labai priklauso nuo medžiagos išorinio sluoksnio. Jūs jausitės patogiai, nes Inner Plus® visiškai apsaugo ir nuo vėjo.
 
Vandens atstūmimas 8000 mm H2O
"Kvėpavimas" nuo 15 000 iki 21 000 g/m2/24 h

YKK® užtrauktukai

Funkcionalūs ir aukštos kokybės patentuoti užtrauktukai, kurie garantuoja patogumą ir patikimumą naudojant ilgą laiką. RC linija sukurta specialiai labai išlenktos formos kuprinių užtrauktukams.

IZOTHERM

IZOTHERM - 100% poliesterio pluoštas, užtikrinantis geras izoliacines savybes netgi esant dideliam oro drėgnumui. Pluoštas greitai išdžiūsta. Pluošto padengimas silikonu, užtikrina, kad jis išliks minkštas ir glotnus, pasižymintis savybe išsaugoti formą. IZOTHERM pluoštas pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis ir aukšta „loft“ verte (greitai užpildo miegmaišių ertmes), išvyniojus (išpakavus) dėl puikių išsiplėtimo savybių pluoštas greitai užpildo ertmes, jis yra nealergizuojantis ir bekvapis. Jį galima skalbti naudojant įprastines priemones.

MICRO-TEC

MICRO-TEC – užpildas, pagamintas iš aukštos kokybės patentuoto pluošto Microfiber, vadinamo MICRO-TEC, kuris buvo sukurtas naudojimui ekstremaliomis sąlygomis, kai yra keliami lengvumo ir gerų termoizoliacinių savybių reikalavimai. Užpildą sudaro 100% poliesterio pluoštas Microfiber, pasižymintis izoliacinėmis savybėmis net esant dideliam oro drėgnumui.

MICRO-TEC ULTRA

MICRO-TEC ULTRA priskiriamas naujai termoizoliacinių medžiagų kartai, kuris buvo sukurtas specialiai naudojimui ekstremaliomis sąlygomis. MICRO-TEC ULTRA - poliesterio pluoštas, kuris dėl naujausių technologijų panaudojimo pasižymi pagerintomis teigiamomis savybėmis. Šis pluoštas pasižymi maksimalia termoizoliacija, ir, tuo pat metu, mažiausiu svoriu bei puikiomis formos išsaugojimo savybėmis.

Nanosphere®

Vanduo, apnašos ir kitokios dėmės kaip kečupo, medaus, aliejaus ar raudono vyno tiesiog neprikimba ir "nubėga" nuo nano paviršiaus.

POLARSOFT® THERMO

Poliesterio medžiaga su veltu pūkeliu. Multino medžiaga POLARSOFT® THERMO pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis ir minimalia absorbcija. Ji gali būti naudojama kaip „antrasis sluoksnis“ funkciniams apatiniams rūbams sluoksninėje aprangos sistemoje. Ji taip pat gali būti sėkmingai panaudota viršutiniams drabužiams.

Polartec® Windbloc®

Polartec® Windbloc® medžiagos 100% apsaugo nuo vėjo bei šalčio. Šios medžiagos yra labai ilgaamžės, nešlamančios, nesiveliančios, tamprios ir "kvėpuojančios". Puikiai tinka, kai nedaug judama, bet būtina maksimali apsauga nuo šalčio arba atšiaurių oro sąlygų.

Primaloft®

PrimaLoft termoizoliacinė medžiaga naudojama įvairiuose gaminiuose, kurie naudojami vėsesniu oru, pvz.: striukėse, kelnėse, kojinėse, šalmuose, miegmaišiuose ir kt. PrimaLoft pasižymi 4 svarbiomis savybėmis: šildo, atstumia vandenį, yra švelni ir kompaktiškai suspaudžiama.
 
Medžiaga sudaryta iš ypač plonų gijų, kurios suformuoja gausybę oro kišenėlių, sulaikančių kūno šilumą bei nepraleidžiančių šalto oro iš išorės. Dėl šios priežasties būna šilta ir komfortiška.
 
Termoizoliaciniam užpildui sudrėkus jis netenka oro kišenėlių, todėl ir savo savybių. Tačiau PrimaLoft gijos padengtos vandenį atstumiančiu sluoksniu, todėl išlieka sausesnės bei išsaugo šilumines savybes.
 
Gijų skersmuo tiesiogiai įtakoja medžiagos švelnumą. Primaloft gijos yra ypač plonos, todėl savo švelnumu prilygsta žąsies pūkams.
 
Dėl jau minėtų ypač plonų gijų, ši medžiaga gerai suspaudžiama, tad gaminiai su PrimaLoft neužims daug vietos Jūsų kuprinėje.

PROTEX®

Poliuretano danga, pasižyminti geromis "kvėpavimo" savybėmis. Ji geriausiai tinka sportinei ir laisvalaikio aprangai, kuri skirta mažo ir vidutinio intensyvumo sportinei veiklai.

RAM-X™ plastikas

1978 m. sukurta plastiko (polietileno) rūšis. Pasižymi atsparumu smūgiams ir gebėjimu po deformacijos atgauti pirmykštę formą (vadinamoji "formos atmintis").
RAM - XX™ suklijuoti du RAM-X™ sluoksniai; dar tvirtesnis ir atsparesnis valties korpusas.

Recco® sistema

Recco® sistema – apsaugos nuo sniego lavinų sistema, pagrįsta radiolokacijos technologija, kuri padeda surasti sniego lavinų ir nuošliaužų aukas. Sistemą sudaro dvi dalys: ieškiklis ir atšvaitas, pastarasis turi būti neatskiriama slidininko įrangos ar aprangos dalis. Recco® ieškiklis naudojamas siųsti radiolokacijos įrangos signalus, kurie atsispindi nuo Recco® atšvaito ir padeda gelbėtojams nustatyti tikslią ieškomo asmens buvimo vietą. Dėl šios technologijos Recco® sistema yra labai efektyvi ir šiuo metu dažnai naudojama kartu su kitais gelbėjimo metodais.

RipStop

Medžiagos, pagamintos naudojant RipStop technologiją, yra lengvos, tvirtos ir ilgaamžės. Specialaus siūlų pynimo dėka tokia medžiaga po įplėšimo ar pradūrimo daugiau neirsta.

Schoeller BI-STRETCH®

Malonus audinys, skirtas naudojimui visais metų laikais. Greitai džiūstantis. Išlieka elastingas visą tarnavimo laiką, patvarus ir neperšlampantis

SCHOELLER® Dryskin Extreme®

Dviguba medžiaga pasižyminti ypač geromis "kvėpavimo" savybėmis, susidedanti iš sintetinio audinio išorėje ir funkcinio audinio vidinėje pusėje. Greitai džiūstanti, lengva, atspari braižymuisi ir elastinga.

SOFTSHELL

SOFTSHELL sluoksnines medžiagas galima apibūdinti kaip naujos kartos medžiagas. Dėl savo savybių jos yra tinkamos įvairiausioms oro sąlygoms. SOFTSHELL medžiagos – neperpučiamos ir labai atsparios vandeniui, jos yra labai elastingos ir pasižymi geromis atsparumo mechaniniam poveikiui savybėmis. Šios medžiagos taip pat gali būti naudojamos kartu su CLIMATIC membrana, kuri papildo šių medžiagų naudingąsias savybes, tinkamas labai intensyviai veiklai gryname ore.

Superlink 3™ ir Polylink 3™

Superlink 3™ ir Polylink 3™ - JAV firmos "Old Town Canoe Co." patentuotos valčių korpusų konstrukcijos iš trisluoksnio polietileno. Vidinis uždarų porų putplasčio sluoksnis suteikia valties korpusui tvirtumui ir standumo, atlieka garso ir temperatūros izoliatoriaus vaidmenį o taip pat jo dėka valtis net ir apsemta neskesta. Išorinis ir vidinis specialaus polietileno sluoksniai atsparesni braižymui nei kiti valčių korpusų gamybai naudojami plastikai. 

Supplex®

Minkšta ir švelni medžiaga iš DuPont™, kuri prisilietus primena medvilnę ir pasižymi geromis atsparumo vandeniui ir vėjui savybėmis. Gaminiai iš Supplex® medžiagos gerai išlaiko savo formą, nesiraukšlėja, nesusitraukia, atsparūs vandeniui ir dilimui, greitai džiūsta. Po skalbimo spalva išlieka ryški.

TACTEL®

Specialiai apdorotas DuPont™  firmos pluoštas TACTEL® ir patobulinta audimo technologija užtikrina pagaminto audinio lengvumą ir gerą pralaidumą. Audiniai, pagaminti panaudojant šią technologiją, taip pat yra neperpučiami ir iš dalies atsparūs vandeniui.

TEFLON®

Patvarus neperšlampamas apsauginis apdorojimas panaudojant firmos DuPont™  technologiją.

THERMOLITE®

THERMOLITE® audinys pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis, netgi jam sudrėkus. Yra lengvas, todėl neapkrauna papildomu svoriu. Šio savybės išgaunamos tuščiavidurio pluošto gijų pagalba, kurios tarpusavyje persipindamos tarpuose sulaiko orą, kurio dėka užtikrinama patikima termoiziliaciacija. Audinys yra tvirtas, todėl atlaiko ir sunkiausius išbandymus, bei "kvėpuojantis", t.y. sugeria prakaitą, paskirsto jį platesniame medžiagos plote bei išgarina į išorę. 

Thermolite® MICRO

DuPont firmos patentuotas pluoštas, skirtas specialiai šiluminei rūbų izoliacijai. Patentuota pluošto gamybos technologija, garantuoja išskirtines termoizoliacines savybes esant minimaliai mikropūkelių apimčiai. Dėl šių savybių THERMOLITE MICRO iš esmės skiriasi nuo visų įprastai naudojamų izoliacinių medžiagų. Kiti rūbų su Thermolite® MICRO izoliacijos sluoksniu privalumai - labai paprasta priežiūra ir išskirtinis ilgaamžiškumas.

Thermore® TMK

Patentuotas mikropluoštinis flyzas, kuris dėka specialių technologijų pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Apranga, kuriai naudojama ši medžiaga, yra lengva ir gerai priglunda prie kūno slidinėjant bei čiuožiant snieglente.

Thinsulate®

Aukščiausios klasės pluoštas, kurį gamina 3M firma. Dėl puikių savybių, kurias garantuoja gamybos technologija, Thinsulate® visame pasaulyje naudojamas kaip izoliacinis sluoksnis rūbams ir miegmaišiams, kurie sukurti naudoti net ekstremaliomis oro sąlygomis. Be kitų Thinsulate® privalumų jis pasižymi labai geromis izoliacinėmis savybėmis, nepaisant minimalios apimties, paprasta priežiūra ir ilgaamžiškumu, be to yra lengvas.

WINDSTOPPER®

Medžiagos su WINDSTOPPER® membrana yra visiškai neperpučiamos ir maksimaliai "kvėpuojančios". Drabužiai iš šios medžiagos siuvami įvairių rūšių veiklai ir dėvėjimui bet kokioms oro sąlygoms.
 
WINDSTOPPER® medžiagos gaminamos laminuojant specialią membraną prie įvairių funkcinių audinių, kurie parenkami priklausomai nuo drabužio paskirties. Dėl savo unikalios struktūros membrana yra ypač lengva, plona ir atspari aukštai temperatūrai.
 
Kodėl yra svarbu apsisaugoti nuo vėjo ? Įsivaizduokite: vėjui pučiant 32 kmh greičiu, temperatūra nuo 5°C nukrenta iki -8°C - per dvi minutes. Esant tokiai situacijai, kūnas visą savo energiją panaudoja šilumos atstatymui, o ne tai veiklai, kuria tuo metu užsiimate. Medžiaga su  WINDSTOPPER® membrana neleidžia šiai situacijai susidaryti, nes yra 100% neperpučiama.

Žąsies plunksnos 90/10, 650 cuin

Žąsies plunksnos iki šiol laikomos viena geriausių izoliacinių užpildo medžiagų. Jos yra tinkamiausias užpildas žiemos ekspedicijoms skirtiems miegmaišiams, kuriems keliami ypač dideli lengvumo ir užpildo suspaudžiamumo reikalavimai; tuo pat metu, galimybė, kad užpildas sudrėks yra sumažinta iki minimumo. Pūkų termoizoliacinės savybės pasireiškia dėl jų nelygaus paviršiaus, dėl kurio oras susikaupia ertmėse tarp mikroskopinių plaušelių. Į pūkus dažniausiai yra įmaišoma smulkių plunksnelių. Pūkų užpilde jos labai vertinamos, dėl savybės greitai užpildyti miegmaišių ertmes, taip vadinamus „loft“. Hannah firma naudoja kokybiškas žąsų plunksnas, kurių sudėtyje yra 90% pūkų. Toks užpildas užtikrina puikų šiluminį komfortą, o taip pat sudaro galimybes labai greitai pasiekti didžiausią „loft“.

Kontaktai
Laisvės pr. 117,
LT-06118 Vilnius
+370 5 2736711

info@laisvesturas.lt
© 2022 TURO PREKYBA, UAB. Visos teisės saugomos.  sukūrė  Artogama - web dizainas, puslapių kūrimas, interneto vardų registravimas bei palaikymas CRM